Добро дошли на званични форум Србског покрета Слободна Србија.
Пријавите се како би могли да учествујете у најинтересантнијим расправама из области политике, историје, културе, забаве ...
Добро дошли на званични форум Србског покрета Слободна Србија.
Пријавите се како би могли да учествујете у најинтересантнијим расправама из области политике, историје, културе, забаве ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Званични форум Србског Покрета Слободна Србија. Добро дошли!
 
PortalPortal  PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme

Геноцид се врши над Србима!  VRATI-SE

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 47 dana Sre 10 Apr 2013 - 12:45
Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
KalendarKalendar

 

 Геноцид се врши над Србима!

Ići dole 
AutorPoruka
СЛОБОДАН СРБИН

СЛОБОДАН СРБИН


Broj poruka : 25
Points : 4329
Репутација : 0
Datum upisa : 15.07.2012

Геноцид се врши над Србима!  Empty
PočaljiNaslov: Геноцид се врши над Србима!    Геноцид се врши над Србима!  Icon_minitimePet 28 Sep 2012 - 10:01

НАД НАМА СЕ ВРШИ ГЕНОЦИД !

,, HAARP систем постоји, HAARP систем делује. Ова незапамћена суша је директна последица HAARP-а и хемијског запрашивања са неба. У нашој земљи су постављене две пријемне антене : једна на институту за физику у Земуну а друга је била код Барајева. Када се јавност усталасала, та антена код Барајева је склоњена и сада је уклопљена са војним антенама на Космају. Те антене су само пријемници, оне шаљу назад податке о тачном азимуту, одн. географској ширини или дужини да би се електромагнетни таласи могли фокусирати баш на то поднебље.
Ко неверује позивам га погледа сателитске снимке балканског полуострва. Облаци изнад Алпа као лењиром су заустављени и стоје више месеци.


Геноцид се врши над Србима!  Haarpzaobilazenjesrbije

HAARP - ОБЛАЦИ ЗАОБИЛАЗЕ СРБИЈУ !

Не постоји ни један једини стручњак из области метеорологије који може да потврди да антициклон може месецима да стоји и да не пређе границу одређеног подручја и то геометријски равном линијом заустављени облаци изнад Алпа. Молим Вас, HAARP постоји, завера против човечанства постоји и она се спроводи и ми док се освестимо ми ћемо нестати са лица земље. Стејт департмент је најавио јавно, 12. октобра ће пустити HAARP систем у најјачој мери одн. у највећој снази која је пројектована. Шта ће се десити 12. октобра само Бог зна.

Молим све свесне и одговорне људе да упозоре јавност да се над нама спроводи геноцид на 101 начин почевши од увоза генетски модификоване хране, генетски модификованих семена, где нам загађују целу земљу од увоза ђубрета и отрова уместо хране а посебно имајући у виду ово хемијско запрашивање.

Је ли крива Демократска странка?

Тадић је потписао. Ја говорим о потпису тог издајничког акта који се зове SOFA споразум. Тадић га је потписао 2009. године и препустио је Србију и њено становништво на милост и немилост зликовцима. Белосветским зликовцима. Прочитајте, у члану 9. пише да нас могу убијати без икакве одговорности, на кућном прагу, на улици..''


Никола Алексић, председник Еколошког покрета - Нови Сад



,, ... од контролисаног броја парцела у јужном бачком округу 92% су биле загађене са генетски модификованом сојом. А од броја контролисаних парцела у Банату 88% било је загађено сојом. Наша држава ништа не ради да искорени то зло. Њихова намера је да нам загаде целу Војводину и да нас онда доведу пред свршен чин. Руска наука је доказала да у првој генерацији не у трећој, они који се хране са генетски модификованим организмима постају стерилни. Они нас хоће да истребе. Србија ће бити избрисана са географске карте света.

Плазма, дечја храна има соју - тако је рекламирају...

Лично сам разговарао са главним технологом из фабрике Бамби у Пожаревцу, моје је питање гласило:
,, Да ли контролишете соју на улазу сировина, да није генетски модификованог порекла?''
Одговорила ми је : ,, Па не, ми верујемо нашим добављачима.''
ДА ЛИ ВИ ВЕРУЈЕТЕ ЊИМА ?

| СЛОБОДНА СРБИЈА |

Nazad na vrh Ići dole
 
Геноцид се врши над Србима!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Терор над србима на КиМ НЕпрестаје
» “ПОКОЉ” СРБА НА КиМ СЕ НАСТАВЉА НЕКАЖЊЕНО

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ПОЛИТИКА :: Унутрашња политика (Србија) :: Република Србија-
Skoči na: